1000 €Olen vertaillut tässä kaikki 1000 euron lainat.

Kaikista halvin 1000e laina on Etua.fi, Lendo ja Freedom Rahoitus yhden vuoden maksuajalla, näissä kokonaiskuluja on 56 €. Sitten on Credit24, johon saat aikaa kolme kuukautta sekä kulut ovat yhteensä 63,90 euroa. Seuraavassa on laina-aika neljä kuukautta ja 82,20 € yhteiskulut.

Lainayhtiö-sarakkeesta pääset lainan esittelyyn ja arvosteluun. Voit järjestellä lainoja painamalla nuolista esim. halvimman lainan mukaan. Oletuksena on järjestetty nimen mukaan.

Lainaluettelo

LainayhtiöIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419903354.631063.90
Credit24191204270.551082.20
Credit24191505220.121100.60
Credit24191806186.511119.10
Credit24192709130.531174.80
Credit241936012106.461277.61
Credit24197202469.671672.08
Etua.fi203601288.001056.00
Etua.fi207202446.001104.00
Everyday214511150.001150.00
Fellow Finance207202458.981415.52
Fellow Finance2010803647.001692.00
Freedom Rahoitus203601288.001056.00
Freedom Rahoitus207202447.001128.00
Freedom Rahoitus2010803633.001188.00
Halino223601296.001152.00
Halino227202454.001296.00
Halino2210803641.001476.00
Laina.fi202107177.901245.35
Lendo203601288.001056.00
Lendo207202446.001104.00
Lendo2010803632.001152.00
Luottoraha203011190.031190.03
Ostosraha2036012103.091237.00
Ostosraha207202460.941462.51
Ostosraha2010803646.991691.16
Ostosraha2014404839.511896.09
Rahalaitos207202447.001128.00
Rahalaitos2010803633.001188.00
Vivus203011150.001150.00
Zmarta203601296.001152.00
Zmarta207202454.001296.00
Zmarta2010803641.001476.00

Sivun muutokset

22.10.2015: Vertailua muutettu
20.7.2015: Muokattu luetteloa
5.10.2014: Listalle Rahalaitos, Laina.fi, Freedom Rahoitus, Etua.fi ja Vivus

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä    (ääniä: 1, keskiarvo: 3.00 / 5)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.