13000 €Olen vertaillut tässä 13000 euron lainoja.

Halvin 13000e laina on Etua.fi, jossa kokonaiskuluja 1400 € ja 24 kuukautta laina-aikaa. Seuraavana tulee Rahalaitos myöskin kahden vuoden maksuajalla ja 1520 € kuluilla.

Pienin kuukausierä on 197 euroa, jonka saa Etualta, kun laina-aika on kahdeksan vuotta.

Lainapaikka-sarakkeesta pääset laina-arvosteluun sekä hakemaan lainaa. Nuolista itse voit vertailla lainoja esim. laittamalla halvimman kuukausisumman mukaan.

Lainavertailu

LainapaikkaIkäraja
(v)
Maksuaika
(v)
Maksuerät
(kpl)
Kuukausierä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi2022460014400
Etua.fi2033641915084
Etua.fi2044833015840
Etua.fi2056027616560
Etua.fi2067224117352
Etua.fi2078421618144
Etua.fi2089619718912
Freedom Rahoitus2022460614544
Freedom Rahoitus2033642615336
Freedom Rahoitus2044833616128
Freedom Rahoitus2056028316980
Freedom Rahoitus2067224717784
Freedom Rahoitus2078422318732
Freedom Rahoitus2089620419584
Omalaina221212116113932
Omalaina2222461814832
Omalaina2233643815768
Omalaina2244834916752
Omalaina2256029617760
Rahalaitos2022460514520
Rahalaitos2033642515300
Rahalaitos2044833516080
Rahalaitos2056028216920
Rahalaitos2067224717784
Rahalaitos2078422218648
Rahalaitos2089620419584
Zmarta20112115413848
Zmarta2022461114664
Zmarta2033643115516
Zmarta2044834216416
Zmarta2056028917340
Zmarta2067225318216
Zmarta2078422919236
Zmarta2089621120256
Zmarta20910819721276
Zmarta201012018622320

Sivun muutokset

24.2.2016: Zmarta luetteloon
20.1.2015: Laitettu uusia tietoja

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.