1400 €Olen tässä vertaillut 1400 euron lainat.

Edullisimman 1400e lainan saat Credit24:lta, jossa kulut yhteensä 67,82 € ja maksuaika on kaksi kuukautta. Seuraavaksi halvin on Etua.fi, jossa yhteiskulut 76,00 € ja maksuaika yksi vuosi.

Pienimmän kuukausierän saat Etualta tai Freedomilta, joissa erä on 65 € ja laina-aika kaksi vuotta.

Pystyt itse vertailemaan lainoja nuolia painamalla. Lainayritys-sarakkeesta pääset arvosteluihin sekä hakemaan lainaa.

Lainaluettelo

LainayritysIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419602733.911467.82
Credit2419903498.521495.56
Credit24191204380.951523.80
Credit24191505310.361551.80
Credit24191806263.301579.80
Credit24192107229.731608.11
Credit24192408204.561636.48
Credit24192709184.981664.82
Etua.fi2036012123.001476.00
Etua.fi207202465.001560.00
Everyday214511610.001610.00
Freedom Rahoitus2036012124.001488.00
Freedom Rahoitus207202465.001560.00
Halino2236012135.001620.00
Halino227202476.001824.00
Lendo2036012123.001476.00
Lendo207202465.001560.00
Vivus203011610.001610.00
Zmarta2036012134.001608.00
Zmarta207202476.001824.00

Sivun muutokset

13.7.2016: Zmartan sekä Lendon tiedot listalle
26.1.2015: Vertailua muutettu uusilla tiedoilla

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.