1600 €Tältä sivulta löydät 1600 € lainavertailun.

Halvin 1600e laina on Credit24, jossa on kokonaiskuluja 78,76 euroa ja maksuaikaa kaksi kuukautta. Seuraavana tulee Etua, jossa laina-aika 12 kuukautta ja yhteiskulut 92 euroa.

Pienin erä on kuukaudessa 74 €, jonka saa Etualta ja jossa aikaa maksamiseen on kaksi vuotta.

Lainapalvelu-sarakkeesta pääset arvosteluun. Itse voit vertailla lainoja nuolista.

Lainavertailu

LainapalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419602839.381678.76
Credit2419903570.491711.47
Credit24191204435.971743.88
Credit24191505355.321776.60
Credit24191806301.591809.54
Credit24192107263.211842.47
Credit24192408234.471875.76
Credit24192709212.101908.90
Etua.fi2036012141.001692.00
Etua.fi207202474.001776.00
Everyday214511840.001840.00
Freedom Rahoitus2036012141.001692.00
Freedom Rahoitus207202475.001800.00
Halino2236012154.001848.00
Halino227202487.002088.00
Lendo2036012141.001692.00
Lendo207202474.001776.00
Luottoraha203011904.041904.04
Omalaina2236012146.001752.00
Omalaina227202479.001896.00
Vivus203011840.001840.00
Zmarta2036012153.001836.00
Zmarta207202487.002088.00

Sivun muutokset

19.7.2016: Zmartan sekä Lendon tiedot lisätty
28.1.2015: Listausta muutettu

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.