2300 €Olen tähän tehnyt vertailua 2300 € lainoista.

Kaikista edullisimman 2300e lainan saat Etua.fi:stä, jossa on 124 euron kulut ja maksuaika 12 kuukautta. Toisena on Freedom yhden vuoden laina-ajalla sekä kokonaiskulut on 136 €. Kolmantena on Etua.fi, johon saat aikaa kaksi vuotta ja yhteiskuluja on 244 euroa.

Lainayritys-sarakkeesta pääset tekemääni arvosteluun ja hakemaan lainaa. Painamalla kolmioista voit muuttaa järjestystä.

Lainaluettelo

LainayritysIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419½6426.032556.18
Credit2419112232.952795.40
Credit24191 ½18168.823038.76
Credit2419224136.953286.80
Etua.fi20112202.002424.00
Etua.fi20224106.002544.00
Etua.fi2033674.002664.00
Etua.fi2044858.002784.00
Freedom Rahoitus20112203.002436.00
Freedom Rahoitus20224107.002568.00
Freedom Rahoitus2033675.002700.00
Freedom Rahoitus2044859.002832.00
Halino22112221.002652.00
Halino22224125.003000.00
Halino2233693.003348.00
Halino2244878.003744.00

Sivun muutokset

1.5.2015: Listausta päivitetty

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.