2700 €Tässä olen vertaillut 2700 € lainat.

Kaikkein halvimman 2700e lainan saat kokonaiskuluiltaan 144 euroon ja maksuaikaa yhden vuoden, tarjoajana on Etua.fi. Toiseksi edullisimman saat Freedom Rahoitukselta, jonka yhteiskulut on 168 € sekä aikaa saat 12 kuukautta. Seuraavana on Credit24, jossa on kuluja yhteensä 282,54 euroa ja laina-aika 6 kuukautta.

Lainapaikka-kohdasta pääset kirjoittamaani arvosteluun sekä hakemaan lainaa. Painamalla kolmioista voit itse muuttaa järjestystä esim. mikä on erältään halvin.

Lainaluettelo

LainapaikkaIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419½6497.092982.54
Credit2419112270.443245.28
Credit24191 ½18195.123512.16
Credit2419224157.693784.56
Etua.fi20112237.002844.00
Etua.fi20224125.003000.00
Etua.fi2033687.003132.00
Etua.fi2044868.003264.00
Freedom Rahoitus20112239.002868.00
Freedom Rahoitus20224126.003024.00
Freedom Rahoitus2033688.003168.00
Freedom Rahoitus2044870.003360.00
Halino22112260.003120.00
Halino22224147.003528.00
Halino22336110.003960.00
Halino2244892.004416.00

Sivun muutokset

7.5.2015: Luetteloa muokattu

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.