3200 €Tässä olen listannut 3200 € lainoja.

Halvimmassa 3200e lainassa on kulut yhteensä 172 euroa ja erien määrä on 12 kappaletta, sen saat Etua.fi:stä. Toisessa on yhteiskulut 196 € sekä laina-aika yhden vuoden, sen tarjoaa Freedom. Kolmantena on Etua, jossa on 352 euron kokonaiskulut ja maksuaika on kaksi vuotta.

Lainayhtiö-sarakkeesta pääset tekemääni arvosteluun sekä siirtymään lainaan.

Lainalistaus

LainayhtiöIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20112281.003372.00
Etua.fi20224148.003552.00
Etua.fi20336103.003708.00
Etua.fi2044881.003888.00
Etua.fi2056068.004080.00
Etua.fi2067259.004248.00
Freedom Rahoitus20112283.003396.00
Freedom Rahoitus20224149.003576.00
Freedom Rahoitus20336105.003780.00
Freedom Rahoitus2044883.003984.00
Freedom Rahoitus2056070.004200.00
Freedom Rahoitus2067261.004392.00

Sivun muutokset

16.5.2015: Luetteloa muokattu

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.