400 €Tässä olen vertaillut kaikki 400 euron lainat.

Kaikista halvin 400e laina on Vivus sekä Limiitti, mutta se on sallittu vain uudelle asiakkaalle. Seuraavaksi halvin on Credit24, jossa kokonaismaksu on 416,56 € eli kuluja on yhteensä 16,56 euroa. Sitten on Credit24, johon saat laina-aikaa kaksi kuukautta sekä yhteiskuluja on 29,34 €.

Voit itse vertailla painamalla nuolista esim. halvimman mukaan. Lainayhtiö-sarakkeelta pääset tarkemmalle arvostelusivulle.

Lainaluettelo

LainayhtiöIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301416.56416.56
Credit2419602214.67429.34
Credit2419903147.39442.17
Credit24191204113.77455.08
Credit2419180680.15480.90
Ekstraluotto21301476.00476.00
Everyday21451460.00460.00
Halino223601238.00456.00
Laina.fi20903160.17480.52
Lainasto183601550.00550.00
Limiitti *22451400.00400.00
Limiitti22451460.00460.00
Luottoraha20301476.01476.01
OmaLaina223601238.00456.00
Ostosraha203601241.38496.56
Ostosraha205401830.26544.68
Ostosraha207202424.87596.88
Reissuvippi183601550.00550.00
Vivus *20301400.00400.00
Vivus20301460.00460.00

* vain uudelle asiakkaalle

Sivun muutokset

6.1.2016: Reissuvippi ja Ekstraluotto listaukseen
22.8.2015: Luetteloa päivitetty
10.12.2014: Vertailuun Laina.fi, Luottoraha sekä OmaLaina
28.11.2013: Blue Finance lisätty listalle

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.