4100 €Tähän olen listannut 4100 € lainat.

Edullisin 4100e laina on Etua.fi ja siinä on maksut yhteensä 4320 euroa, joten kokonaiskulujen osuus on 220 €. Sitten on Freedom Rahoitus, jossa on yhteismaksut 4344 € eli kuluja on 244 €. Kolmannessa on maksuaikaa kaksi vuotta sekä yhteiskulut 436 €.

Pystyt siirtymään lainaan ja lukemaan arvostelun Lainapaikka-sarakkeen kautta.

Lainavertailu

LainapaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(kpl)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Etua.fi201123604320
Etua.fi202241894536
Etua.fi203361324752
Etua.fi204481044992
Etua.fi20560875220
Etua.fi20672765472
Etua.fi20784685712
Freedom Rahoitus201123624344
Freedom Rahoitus202241914584
Freedom Rahoitus203361344824
Freedom Rahoitus204481065088
Freedom Rahoitus20560895340
Freedom Rahoitus20672785616
Freedom Rahoitus20784705880

Sivun muutokset

4.6.2015: Muutettu vertailua

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.