5800 €Tässä olen tehnyt 5800 € lainavertailun.

Halvimman 5800e lainan saat Etualta, joka on kokonaishinnaltaan 6120 euroa eli kuluja tulee yhteensä 320 €. Seuraavaksi edullisimman saat Lendolta, jossa laina-aika 12 kuukautta sekä 332 euron kokonaiskulut. Kolmannessa on maksuja kokonaisuudessaan 6156 €, joten yhteiskulut ovat 356 €.

Lainapalvelun kohdalta pääset lainaan sekä arvosteluun.

Lainalistaus

LainapalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(määrä)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Etua.fi201125106120
Etua.fi202242686432
Etua.fi203361876732
Etua.fi204481477056
Etua.fi205601237380
Etua.fi206721077704
Etua.fi20896888448
Etua.fi2010120779240
Freedom Rahoitus201125136156
Freedom Rahoitus202242706480
Freedom Rahoitus203361906840
Freedom Rahoitus204481507200
Freedom Rahoitus205601267560
Freedom Rahoitus206721107920
Freedom Rahoitus20896918736
Freedom Rahoitus2010120809600
Halino *221125576684
Halino *222243157560
Halino *223362368496
Halino *224481989504
Halino *2256017610560
Lendo201125116132
Lendo202242696456
Lendo203361886768
Lendo204481487104
Lendo205601257500
Lendo206721097848
Lendo20896898544
Lendo2010120789360

* tarvitsee kaksi henkilöä lainan hakemiseen

Sivun muutokset

10.7.2015: Luetteloa päivitetty

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.