5900 €Tälle sivulle tein luettelon 5900 € lainoista.

Edullisimman 5900e lainan saat maksuiltaan 6228 euroon eli kuluja on yhteensä 328 €. Seuraavassa on maksuaika 12 kuukautta sekä yhteiskulut 340 euroa. Kolmannessa maksuja yhteensä 6252 €, joten kokonaiskulujen osuus on 352 €.

Lainayrityksen sarakkeesta pääset tekemääni arvosteluun sekä siirtymään lainaan.

Lainavertailu

LainayritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(kpl)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Etua.fi201125196228
Etua.fi202242726528
Etua.fi203361906840
Etua.fi204481507200
Etua.fi205601257500
Etua.fi206721097848
Etua.fi20896908640
Etua.fi2010120789360
Freedom Rahoitus201125216252
Freedom Rahoitus202242756600
Freedom Rahoitus203361936948
Freedom Rahoitus204481527296
Freedom Rahoitus205601287680
Freedom Rahoitus206721128064
Freedom Rahoitus20896938928
Freedom Rahoitus2010120819720
Halino *221125676804
Halino *222243207680
Halino *223362408640
Halino *224482019648
Halino *2256017910740
Lendo201125206240
Lendo202242746576
Lendo203361926912
Lendo204481517248
Lendo205601277620
Lendo206721117992
Lendo20896918736
Lendo2010120809600

Sivun muutokset

12.7.2015: Vertailua muokattu

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.