6500 €Olen tähän tehnyt 6500 euron lainavertailun.

Halvin 6500e laina on Etua.fi yhden vuoden maksuajalla, jolloin yhteiskulut 352 €. Seuraavaksi halvin on Freedom Rahoitus, jossa myöskin laina-aika yksi vuosi ja kulut 388 €.

Kuukausierältään edullisin on Etua.fi kymmenen vuoden laina-ajalla, jonka erän suuruus on 86 euroa ja kokonaiskulut 3820 euroa.

Lainapalvelun kohdalta pääset hakemaan lainaa. Nuolista voit itse järjestellä lainoja.

Lainavertailu

LainapalveluIkäraja
(v)
Maksuaika
(v)
Maksuerät
(kpl)
Kuukausierä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi201125716852
Etua.fi202243007200
Etua.fi203362107560
Etua.fi204481657920
Etua.fi205601388280
Etua.fi206721208640
Etua.fi20896999504
Etua.fi20101208610320
Freedom Rahoitus201125746888
Freedom Rahoitus202243037272
Freedom Rahoitus203362137668
Freedom Rahoitus204481688064
Freedom Rahoitus205601418460
Freedom Rahoitus206721248928
Freedom Rahoitus208961029792
Freedom Rahoitus20101209010800
Lendo2012125736876
Lendo2024243017224
Lendo2036362117596
Lendo2048481667968
Lendo2060601408400
Lendo2072721228784
Rahalaitos202243037272
Rahalaitos203362127632
Rahalaitos204481688064
Rahalaitos205601418460
Rahalaitos206721238856
Rahalaitos208961029792
Rahalaitos20101208910680
Zmarta2012125836996
Zmarta2024243127488
Zmarta2036362227992
Zmarta2048481778496
Zmarta2060601519060
Zmarta2072721349648

Sivun muutokset

21.6.2016: Lendon ja Zmartan tiedot listalle
6.1.2014: Etuassa ikäraja muuttunut 22 vuodesta 20 vuoteen

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.