300 €Olen vertaillut tässä kaikki 300 euron lainat.

Edullisimman 300e lainan Vivukselta ja Limiitiltä, mutta ehtona on, että olet uusi asiakas. Seuraavaksi halvimmassa on kuukauden maksuaika sekä 10,93 € kokonaiskulut. Sitten on Credit24, johon saat aikaa kaksi kuukautta ja yhteiskuluja on 19,00 euroa.

Nuolista voit järjestellä esim. halvimman yhteensä-summan mukaan. Lainapaikka-sarakkeesta pääset tarmpaan arvosteluun.

Lainavertailu

LainapaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301310.93310.93
Credit2419602159.50319.00
Credit2419903109.01327.03
Credit2419120483.78335.12
Credit2419180662.38374.28
Ekstraluotto21301357.00357.00
Euro2421301356.70356.70
Everyday21451345.00345.00
Halino223601229.00348.00
Laina.fi20301356.93356.93
Lainasto18301412.50412.50
Limiitti *22451300.00300.00
Limiitti22451345.00345.00
Luottoraha20301357.01357.01
OmaLaina22360129.00348.00
Pikavippi.fi181841375.00375.00
Reissuvippi183601412.50412.50
Vivus *20301300.00300.00
Vivus20301345.00345.00

* uusille hakijoille

Sivun muutokset

19.12.2015: Reissuvipin sekä Lainaston tiedot listaukseen
19.8.2015: Muokattu vertailua
9.12.2014: Luetteloon Luottoraha ja Laina.fi
28.11.2013: Lisätty Blue Finance

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.