20000 €Tähän olen listannut 20000 € lainat.

Kaikista halvin 20000e laina on Etualta 12 kuukauden maksuajalla ja kokonaiskuluiksi tulee 1096 euroa. Sitten on Lendo, jossa maksut ovat yhteensä 21156 € eli on 1156 euron yhteiskulut. Kolmas on Rahalaitos, johon saat aikaa maksuun yhden vuoden sekä kuluja yhteensä 1204 €.

Voit vertailla lainoja painamalla kolmioiden kohdalta. Lainapaikka-sarakkeesta pääset lainasivulle.

Lainaluettelo

LainapaikkaIkäraja
(v)
Maksuaika
(kk)
Maksuerät
(kpl)
Kuukausierä
(€)
Yhteensä
(€)
Bigbank221212179521540
Bigbank22242496023040
Bigbank22363668324588
Bigbank22484854626208
Bigbank22606046527900
Bigbank22727241129592
Bigbank22969634733312
Bigbank2212012031037200
Etua.fi201212175821096
Etua.fi20242492322152
Etua.fi20363664523220
Etua.fi20484850724336
Etua.fi20606042525500
Etua.fi20727237126712
Etua.fi20848433227888
Etua.fi20969630329088
Freedom Rahoitus201212176821216
Freedom Rahoitus20242493222368
Freedom Rahoitus20363665523580
Freedom Rahoitus20484851724816
Freedom Rahoitus20606043526100
Freedom Rahoitus20727238127432
Freedom Rahoitus20848434228728
Freedom Rahoitus20969631430144
Lendo201212176321156
Lendo20242492722248
Lendo20363665023400
Lendo20484851224576
Lendo20606043025800
Lendo20727237527000
Lendo20969630829568
Lendo2012012027032400
Lendo2014414424435136
Rahalaitos201212176721204
Rahalaitos20242493122344
Rahalaitos20363665423544
Rahalaitos20484851624768
Rahalaitos20606043426040
Rahalaitos20727238027360
Rahalaitos20848434128644
Rahalaitos20969631330048
Zmarta201212176021120
Zmarta20242492522200
Zmarta20363664823328
Zmarta20484850924432
Zmarta20606042725620
Zmarta20727237326856
Zmarta20969630629376
Zmarta2012012026732040

Sivun muutokset

4.1.2016: Bigbank vertailuun
26.7.2015: Luetteloa päivitetty
18.10.2014: Lisätty uutta tietoa artikkeliin

Mitä mieltä artikkelista?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä    (ääniä: 2, keskiarvo: 3,50 / 5)
Loading...

Keskustele, kommentoi tai kerro kokemuksia

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.